TOPO Travel

Podróże i sport uwielbiamy, dlatego postanowiliśmy zająć się nimi zawodowo!

Od kameralnego zwiedzania Krakowa, po wielodniowe wyjazdy tematyczne dla dużych grup. Zajmujemy się organizacją wycieczek, wyjazdów, eventów oraz imprez firmowych na terenie Polski i krajów ościennych.

Nasi klienci to grupy zorganizowane, szkoły, firmy, osoby indywidualne. Naszą specjalnością są wyjazdy sportowe oraz sportowo – edukacyjne.

Na zlecenie organizujemy też nietypowe i zwariowane projekty. Zwiedzanie Krakowa szlakiem duchów i upiorów? Ekstremalny nocny rajd na orientację? Wyprawa rowerowa dookoła Polski? Żadne wyzwania nie są nam straszne!

Dużo imprez organizujemy na terenie naszego kraju, ponieważ uważamy, że Polska jest niezwykle bogata w miejsca i atrakcje turystyczne. Warto je poznać, a czasem znajdują się bliżej niż się wydaje! 🙂

Zawsze dbamy, aby wszystkie, nawet te najmniejsze zlecenia były przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Programy i ofertę zawsze dostosowujemy do danej grupy w zależności od preferencji i budżetu.

Chcemy być przyjazną, rodzinną firmą, a nie bezduszną korporacją, gdzie czeka się godzinami na połączenie z konsultantem. U nas nikt nie obrazi się za telefon w niedzielne popołudnie (chociaż możemy nie odebrać od razu, bo właśnie wspinamy się gdzieś na Jurze, jeździmy na rowerze po Beskidach, prujemy kryspinowskie fale na desce surfingowej lub szukamy innych inspiracji do naszych wycieczek 🙂 ).

Dla nas każdy klient i każde zlecenie są ważne!

Stawiamy na uczciwość i elastyczność. Zawsze podajemy maksymalnie dokładne informacje o elementach imprezy, warunkach, kosztach. Klienci w każdej sytuacji mogą liczyć na naszą pomoc i zrozumienie.

Wymagamy dużo od siebie, ale też od innych, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami.

Zaufaj nam. Nie zawiedziesz się!


Poznaj TOPO team:

 

m


Michał

Zajmuje się przygotowaniem oferty i organizacją wycieczek. Pilot, przewodnik po Krakowie oraz Ojcowskim Parku Narodowym, a prywatnie miłośnik gór, wspinaczki i rowerów.

 

 

s

 

Sandra

Z wykształcenia pedagog – germanista. Instruktor pływania, fitness i aqua aerobiku, wychowawca kolonijny. Uwielbia wspinaczkę, a ostatnio również windsurfing.

 

 

254775_218864571494080_3098885_n

 

Ania

Praca to jej pasja, dlatego jest tak dobra w tym co robi. Na przemian biega gdzieś z aparatem lub siedzi przed komputerem i tworzy kolorowe arcydzieła grafiki komputerowej.

Komentowanie jest wyłączone